Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KARIERA

Dołącz do ambitnego zespołu!

Istniejemy od 1995r. Jesteśmy jednym z największych sklepów internetowych  w zakresie doboru sprzedaży oraz montażu pomp ciepła, klimatyzacji i rekuperacji. 

Poszukujemy osoby  aktywnej spragnionej działań, lubiącej wyzwania. Pracę w Przeźmierowie od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. 

Oferujemy pracę biurową na miejscu , system bonusowy, naturalne świeżo wyciskane soki , parzoną kawę , imprezy integracyjne i spotkania firmowe , laptop służbowy, komórkę firmową, zniżki na firmowe produkty i usługi. 

Razem z nami możesz zmieniać Klimat!

Tak pracujemy

Aktualnie poszukujemy pracowników na poniższe stanowiska:

1. Obsługa Klienta z j. angielskim

2. Pracownik biurowy z językiem niemieckim

 

Chcesz do nas dołączyć ?

W takim razie wyślij do nas wiadomość na adres rekrutacja@dmuchamy.pl załączając CV z dopiskiem "praca" w temacie wiadomości, skontaktujemy się z Tobą.
Dziękujemy za zainteresowanie.

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Green Elephant Sp. z o.o , z siedzibą w  62-081 Przeźmierowo, ul.Ogrodowa 9, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”
pixel